Warsztat pracy z ciałem metodą Lowena
GRANICE - mój atut czy moje wyzwanie?

Na zajęciach będziemy się przyglądać w jakim miejscu mamy nasze granice. Sprawdzimy czy pomagają nam w życiu czy raczej utrudniają?

Popróbujemy jak to jest powiedzieć komuś NIE, sprawdzimy też czy zawsze odmawianie musi się wiązać z poczuciem winy i lękiem.

Zapraszam na warsztat pracy z ciałem metodą Alexandra Lowena, na którym w bezpiecznym środowisku będziemy się kontaktować z naszymi uczuciami związanymi z naszymi granicami. Celem zajęć będzie doświadczenie naszych ograniczeń w temacie granic a także próby doświadczania poprzez ciało innych, nowych sposobów radzenia sobie. Wszystko po to, byśmy mogli lepiej poznać siebie, doświadczyć czegoś nowego i wykorzystać bezpieczną przestrzeń do poćwiczenia nowych sposobów reagowania.

Serdecznie zapraszam!

Prowadząca: psycholog i psychoterapeuta, facylitator w Analizie Bioenergetycznej oraz uczestniczka szkolenia w Analizie Bioenergetycznej akredytowanego przez Florida Society for Bioenergetics Analysis.

Asystuje: uczestnik szkolenia w Analizie Bioenergetycznej akredytowanego przez Florida Society for Bioenergetics Analysis.

Miejsce: MŁODZIEŻOWY OŚRODEK PROFILAKTYKI I PSYCHOTERAPII "MOP" (ul. Boryszewska 4, Warszawa)

Termin:
Koszt: 200 zł

Zapisy: a.h.wojtowicz@gmail.com